All around the world people want to be loved

All around the world
They're no different than us

- JB, All around the World
Už je zase víkend. Neskutečný, jak to letí.
Včera jsme místo matiky točili Harlem Shake. Nejlepší matika za celé čtyři roky, to se musí nechat :D.
Každopádně zítra si to svým způsobem vynahradím, protože jedu doučovat kamarádku k maturitě. Zase  zjistím, kolik toho neumím ;D. Včera mi přišla testová knížka, která je udělaná podle požadavků ministerstva, takže nejbližší dny budou matematické.
Včera večer jsem si chtěla udělat filmovou noc, ale vzhledem k tomu, že jsem byla po celým týdnu chození do školy unavená, zkoukla jsem jen jeden film a v půl 12 jsem šla spát. Jednalo se o film Deset důvodů proč tě nenávidím (10 things I hate about you, 1999), ve kterém hlavní postavu ztvárnil Heath Ledger, úžasný herec, který už bohužel není mezi námi. Tento film není ani komedie, spíše takový oddechový a opravdu jenom k obdivování tohoto herce. Moc se u něj nepobavíte, ale pro ty slečny, které mají rády romantické filmy můžu doporučit.

Film je o dvou sestrách, Biance a Kat. Mladší sestra, šestnáctiletá Bianca se chce bavit, chce si užívat svůj pubertální život a hlavně chodit na rande. Na druhou stranu Kat, je nezávislá, nedostupná a lidem nedůvěřuje, hlavně tedy klukům, protože si nese s sebou do života trauma z jejího nepovedeného poprvé. Sestry mají však přísného otce, který nechce Biance dovolit se s chlapci scházet a zavede pravidlo, že na rande smí jít až po té, co na něj půjde Kat (což je skoro nemožné, protože Kat všechny kluky nenávidí). Do Biancy se zamiluje její spolužák, který pro Kat najde ideálního partnera. Stejně nedostupného jako je ona. Patrick (Heath Ledger) dostane za rande s Kat zaplaceno hned několikrát, a tak si Bianca může užívat večírky. Jenomže pak se vše provalí a Patrick má problém, protože je do Kat doopravdy zamilovaný a o peníze mu nejde...a  zbytek najdete ve filmu ;D.

Možná se divíte, proč mám v úvodu článku něco o Justinovi, když ho nemám ráda. To je pravda, nejsem rozhodně nějaká čtrnáctka, abych z něho byla hotová. Ale rozhodně jim to nevyčítám. Já taky přece ve 12 začala mít ráda Tokio hotel, všichni starší se nad námi povyšovali a měli blbé řeči. Ale občas se najde písnička, jejíž text mě zaujme, nebo část textu. Nikdy jsem ho veřejně nepomlouvala, nenadávala mu do homosexuála (i kdyby jím byl, není důvod nadávat. Prostě se to občas stává, a myslím, že není správné se takovým lidem posmívat), pokud jsem si o něm něco myslela, nechala jsem si to pro sebe, nebo pro své bližní a toť vše. Jo, sice je fakt, že písnička Baby je strašně otravná a že, One Time, U Smile a já nevím ještě jaké další, jsou moc přeslazené. Ale všechny nedávám do jednoho pytle. Navíc je celkem dospělejší poslední dobou mi příjde. A líbí se mi, že chodí za nemocnými dětmi do nemocnice, stejně jako ostatní celebrity.
Sice mě štvalo, když jsem šla nedávno do obchodu s obuví a viděla tam jeho plakát. Usmíval se na mě, zatím co já jsem odcházela s těžkým srdcem, že ty krásný boty si koupím až příště ;D.

Ale prostě jako někdo má JB, já mám Tokio Hotel. Nikdy bych je nevyměnila za žádnou kapelu, interpreta. Můžu být na koncertě Rihanny, můžu si koupit CD Avril, Simple Plan, můžu na festivalu vidět 30STM, nebo Paramore. Ale když někoho posloucháte 8 let a nechcete přestat, když vám všichni říkají, jak jsou hrozní, i když o nich ví úplné nic, když jste nejšťastnější nebo nejsmutnější a jejich songy vám pomůžou v každé situaci, pak jsou pro vás Number 1. Když pro ně i po tolika letech bojujete v různých Awards, když máte radost z každýho příspěvku, který se objeví na BTK App a nebo na Facebooku. Když se od tý doby co je posloucháte tak moc změnili, a stejně jsou pro vás nejlepší. Když uděláte maximum pro to, aby jste se dostali na jejich koncert. Když jsou pro vás jedineční.
Když díky nim najdete jednu z nejlepších kamarádek na celým světě, SESTŘIČKU ♥.Když si vážíte všeho, co pro vás znamenají.
Jsem ráda, že jsem ALIEN.
Love them ♥

Bill's and Tom's Hands.
00:39 ;D. Twins.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Obdivuju toho, kdo to přečte až do konce ;D.
Mějte se :) 


1 komentářů:

Ame řekl(a)...

zas tak dlouhé to nebylo :DDDDDDD nejlepší video ^^

Okomentovat